Finančné plánovanie Obchodovanie Investovanie Vzdelávanie

Poistný poradca

CPM Associates, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 500 - 2000 EUR/mesiac
    + provízie
  • Termín nástupu: 01.06.2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Spoločnosť CPM Associates spol. s r.o. vyhlasuje výberové konanie na pozíciu Poistný poradca.
Pozícia je vhodná najmä pre ľudí s praxou v poisťovníctve, ktorí hľadajú vyššiu profesionalitu a lepšie ohodnotenie za správu vlastného poistného kmeňa.
Iné výhody
1. Najvyššie základné provízie v neživotnom poistení na trhu:
PZP, Kasko - 15% z ročného poistného (RP)
Majetok FO - 30% z RP
Majetok PO a zodpovednosť za škodu - 14% z RP
2. Možnosť jednoduchého prepisu vlastného kmeňa pod správu
3. Možnosť finančného sprostredkovania aj vo zvyšných sektoroch
4. Fixný príjem (podľa dohody) + provízie
5. Manažérska zmluva
6. Flexibilný pracovný čas
7. Žiadne plány a požiadavky na výkon
8. Žiadne odvody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
Ekonomické, manažérske, obchodné
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Počet rokov praxe
3
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Vlastný kmeň klientov
Minimálne 3-ročná prax v oblasti poisťovníctva
Analytické schopnosti
Organizačné schopnosti

Spoločnosť CPM Associates sa špecializuje na poskytovanie finančného a investičného plánovania, finančného auditu, riadenie investičného portfólia, individuálnu správu aktív, konzultácie v oblasti obchodovania s cennými papiermi a obchodovania na burze. Spoločnosť pomocou medzinárodných investičných konferencií, pravidelných seminárov a školení vzdeláva odborníkov, ale aj širokú verejnosť, v oblasti investícií, finančného plánovania a obchodovania na burze, a tým prispieva k zvyšovaniu finančného povedomia obyvateľstva. CPM Associates spol. s r.o. je súčasťou skupiny CPM Group a.s.. Spoločnosť tvoria štyri divízie: Divízia finančného plánovania - finančný audit a tvorba finančných plánov pre FO a PO Divízia vzdelávania - finančné a investičné vzdelávanie Divízia obchodovania - podpora pri obchodovaní na burze Divízia investovania - individuálna správa aktív, Slovak Hedge Fund
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Informácie o výberovom konaní
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 1.6.2013

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám Váš životopis spolu s motivačným listom na náš e- mail.
Kontaktné údaje
Trnavská cesta 74A Zobraziť na mape
821 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Michal Lovás
Tel.: 0905822114

ID: 1065168  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízie + fix podľa dohody