IT Analytik

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Anaýza a zber požiadaviek od biznisu
  • Plánovanie, príprava a definícia funkčných zmien v informačných systémoch
  • Dohľad nad technickou realizáciou, výber dodávateľa
  • Koordinácia testovania a zodpovednosť za bezproblémové nasadenie riešenia do produkčnej prevádzky vo vybraných projektoch

Požiadavky:

  • Požadované vzdelanie II. stupňa v odbore IT alebo telekomunikácie
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Prax s business analýzou a implentáciou IT systémov
  • Prax so zberom a vyhodnocovaním požiadaviek
  • Znalosti software development life cycle
  • Skúsenosti z Telco prostredia sú výhodou

Benefity:

  • Práca v úspešnej telekomunikačnej spoločnosti
  • 13ty plat
  • Performance bonus až do výšky 14-15 platu
  • Možnosť kariérneho rastu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2881627  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.