Technical Product Manager - Praha

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Prague, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tohle může být ta pravá příležitost a ideální nova výzva pro Tebe!

Připoj se k nám jako Technical Product Manager

Za co budeš odpovědný:

  • Práci s obchodními a technickými partner při hledání nových nápadů a potřeb
  • Transformaci požadavků klientů na technické požadavky
  • Vedení realizace individuálních požadavků k úspěchu
  • Zastoupení klientů a partnetů během produkčního cyklu
  • Řešení problémů a vad, analýzu jejich vlivu na stávající klienty
  • Sdílení znalostí ohledně produktů s prodejními týmy (prezentace, dema, marketingové materiály)
  • Průzkum konkurence
  • vedení Beta programů

Co bys měl mít:

  • Zkušenost v roli Product Managera
  • Zkušenost s rozvojem produktu od A do Z
  • Analytické myšlení, schopnost řešit problémy včetně technických
  • Dovednost komunikovat s různůmi typy lidí
  • Zájem o kvalitní splnění přání a požadavků klientů
  • Znalost mockupu a řešení wireframe je velkým plusem (Balsamique, Visio, Axure a další)
  • Vysokoškolský titul z IT program výhodou, ne nutností
  • Výbornou znalost angličtiny
  • Ochotu cestovat, I do zahraničí, když bude třeba
  • Řidičský průkaz

Co nabízíme:

  • Osobní růst díky technologickým konferencím, tréninkovým materiálům a přístupu k technické literatuře
  • Špičková nářadí, abys mohl svou práci dělat skvěle
  • Zázemí stabilní a pyšné na svůj původ české firmy
  • 21 dní dovolení a až 8 volných dnů
  • 3 sick days
  • Kvartální bonus za dobře odvedenou práci
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu

Pošli nám svůj životopis v anglickém jazyce a my se velmi rádi skontaktujeme!

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Medzinárodná spoločnosť

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPL Jobs je poradenská a konzultační společnost, zaměřená na oblast lidských zdrojů, zvláště nábor, assessment a školení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2104603  Dátum zverejnenia: 8.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.