Developer C++/J2EE

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednost za dizajn a vyvoj SW rieseni, ak aby boli v sulade so standardmi
Zodpovednost za vytvaranie klientskych aplikacii pre testovanie
Zodpovednost za operacny support

Motivujuce platove ohodnotenie
Osobny a karierny rast
DDS
Pruzny pracovny cas atd.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

nasim klientom je IT spolocnost posobiaca na medzinarodnych projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pracovne skusenosti aspon 2 roky s vyvojom v J2EE a aspon 3 roky s vyvojom v C++/C
Prehlad v technologiach: Websphere, Solaris, Oracle (aspon v jednom)
Skusenost s JSP, Servelts, XML, Web services
Vyhodou je znalost UML
Komunikativna uroven anglickeho jazyka (slovom i pismom)
Skusenost s unit testovanim
Motivovany a zodpovedny clovek

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1262793  Dátum zverejnenia: 31.7.2012