Cpl jobs je divízia Cpl Resources, vedúcej írskej personálnej agentúry, poskytujúcej služby v oblasti náboru zamestnancov, cez personálny lízing, poradenstva až po HR outsourcing v rámci Európy už od roku 1989. Skupina Cpl je zložená z 10 samostatných spoločností, pričom každá poskytuje špecializované náborové aktivity a komplexné HR služby pre rôzne sektory.

Dnes Cpl zamestnáva viac ako 800 zamestnancov v Európe, dodáva kvalitné služby prostredníctvom siete 36 pobočiek v dvanástich krajinách a troch nezávislých Sourcing Hubs. Neustále rastieme a rozvíjame spoločnosť v Írsku a v Európe, rozširujeme naše silné portfólio dlhodobých klientov.

Developer C++/J2EE (Ref. č.: PD_262)

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednost za dizajn a vyvoj SW rieseni, ak aby boli v sulade so standardmi
Zodpovednost za vytvaranie klientskych aplikacii pre testovanie
Zodpovednost za operacny support

Motivujuce platove ohodnotenie
Osobny a karierny rast
DDS
Pruzny pracovny cas atd.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

nasim klientom je IT spolocnost posobiaca na medzinarodnych projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2

Pracovne skusenosti aspon 2 roky s vyvojom v J2EE a aspon 3 roky s vyvojom v C++/C
Prehlad v technologiach: Websphere, Solaris, Oracle (aspon v jednom)
Skusenost s JSP, Servelts, XML, Web services
Vyhodou je znalost UML
Komunikativna uroven anglickeho jazyka (slovom i pismom)
Skusenost s unit testovanim
Motivovany a zodpovedny clovek

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CPL Jobs, s.r.o.
Vysoka 14
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 1262793   Dátum zverejnenia: 31.7.2012