Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Key 6
Key 6
CPL Jobs je personálno-poradenská spoločnosť a pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2005. Patríme do skupiny CPL Group, lídrom na írskom trhu personálneho poradenstva a HR outsourcingu, zlozená z 11 špecializovaných spoločností, CPL sa nachádza v Dubline, Kildare, Limericku, Corku, Galway, Westmeath, Kente, Londýne, Prahe, Brne, Bratislave, Budapešti, vo Varšave a Wroclawi.

Poskytujeme širokú škálu služieb od náboru zamestnancov, cez personálny leasing, HR outsourcing, až po poradenstvo a tréning pohovorovacích zručností.
Developer C++/J2EE (Ref. č.: PD_262)

nasim klientom je IT spolocnost posobiaca na medzinarodnych projektoch
Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovednost za dizajn a vyvoj SW rieseni, ak aby boli v sulade so standardmi
Zodpovednost za vytvaranie klientskych aplikacii pre testovanie
Zodpovednost za operacny support
Iné výhody
Motivujuce platove ohodnotenie
Osobny a karierny rast
DDS
Pruzny pracovny cas atd.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
Počet rokov praxe
2
Pracovne skusenosti aspon 2 roky s vyvojom v J2EE a aspon 3 roky s vyvojom v C++/C
Prehlad v technologiach: Websphere, Solaris, Oracle (aspon v jednom)
Skusenost s JSP, Servelts, XML, Web services
Vyhodou je znalost UML
Komunikativna uroven anglickeho jazyka (slovom i pismom)
Skusenost s unit testovanim
Motivovany a zodpovedny clovek

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (9999/2004-OSS 38/2004)
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
12
Adresa spoločnosti
CPL Jobs, s.r.o.
Vysoka 14 Zobraziť na mape
811 06 Bratislava
Kontakt
ID: 1262793   Dátum zverejnenia: 31.7.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: CPL Jobs s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

CPL Jobs s.r.o.