Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Key 6
Key 6
CPL Jobs je personálno-poradenská spoločnosť a pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2005. Patríme do skupiny CPL Group, lídrom na írskom trhu personálneho poradenstva a HR outsourcingu, zlozená z 11 špecializovaných spoločností, CPL sa nachádza v Dubline, Kildare, Limericku, Corku, Galway, Westmeath, Kente, Londýne, Prahe, Brne, Bratislave, Budapešti, vo Varšave a Wroclawi.

Poskytujeme širokú škálu služieb od náboru zamestnancov, cez personálny leasing, HR outsourcing, až po poradenstvo a tréning pohovorovacích zručností.
Účtovný analytik s anglickým jazykom - vhodné pre absolventov/študentov 5.ročníka!

Medzinárodná IT spoločnosť
Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 900 EUR brutto/mes.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kontrola bilancií účtov hlavnej knihy
Zabezpečenie súladu zaúčtovaných transakcií s US GAAP
Spolupráca pri účtovných závierkach
Účtovanie položiek v SAP
Analýza trendov účtovných bilancií
Analýza nezrovnalostí, repoting
Aktívna spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti, komunikácia v AJ
Iné výhody
Rôzne vzdelávacie kurzy
Medzinárodné prostredie
Možnosť kariérneho rastu
Relokačný balík
Flexibilný pracovný čas
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, ekonomické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
VŠ vzdelanie ekonomického smeru
Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou (slovom aj písmom)
Znalosť MS Office
Možnosť nastúpiť v máji/júni 2012
Teoretická znalosť podvojného účtovníctva
Analytické myslenie
Záujem o prácu v medzinárodnej spoločnosti, aktívny prístup

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (9999/2004-OSS 38/2004)
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
12
Adresa spoločnosti
CPL Jobs s.r.o.
Vysoka 14 Zobraziť na mape
811 06 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Lenka Babelova
Tel.: +421 232 191 201
Fax: +421 252 631 587
E-mail: poslať životopis
lenka.babelova@cpljobs.sk
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke