F&B Supervisor v Clarion Congress Hotel Bratislava****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Clarion Congress Hotel Bratislava, Žabotova, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme dynamického a skúseného kolegu na pozíciu F&B Supervisor, ktorý bude viesť náš tím v oblasti gastronómie. Táto pozícia vyžaduje silné vedenie, organizačné schopnosti a schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí. Budete zodpovedný za koordináciu a dohľad nad prevádzkou nášho oddelenia F&B, zabezpečenie vysokých štandardov kvality a maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Okrem toho hľadáme človeka, ktorý sa nebojí priložiť ruku k dielu a bude pri práci pomáhať aj našim čašníkom.

Prečo sa pridať k nám:

  • Dynamické pracovné prostredie:V našej spoločnosti sa nikdy nudiť nebudete. Každý deň prináša nové výzvy a príležitosti na rast a rozvoj.
  • Inovatívne projekty: Máme radi nové myšlienky a inovácie. Ak máte záujem prispieť k tvorbe nových kulinárskych konceptov a zážitkov pre našich hostí, ste na správnom mieste.
  • Podpora a rozvoj: U nás máte možnosť sa profesne posúvať ďalej. Ponúkame odborné školenia a príležitosti na rast vo Vašej kariére.

Čo od Vás očakávame:

  • Vedenie srdcom: Hľadáme lídra, ktorý vie inšpirovať svoj tím k dosiahnutiu výsledkov. Vaše vedenie bude kľúčom k úspechu nášho oddelenia F&B.
  • Kreatívne myslenie: Máte nadšenie pre gastronómiu a kreatívne nápady? Budeme Vás podporovať v ich realizácii.
  • Zodpovednosť a angažovanosť: Naši hostia si zaslúžia len to najlepšie. Očakávame od vás pozornosť k detailom a ochotu urobiť všetko pre ich maximálnu spokojnosť.

Aká bude Vaša náplň práce:

  • Organizácia a kontrola povinností oddelenia F&B.
  • Koordinácia tímu.
  • Zodpovednosť za skladové hospodárstvo.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie kvality poskytovaných služieb a dodržiavanie štandardov hotela.

 Váš prínos si vážime a odmeňujeme ho primeraným platom – mzdu posielame pravidelne a načas.

  • V priebehu celého roka budete odmeňovaní kvartálnymi bonusmi.
  • Flexibilita pri plánovaní pracovných zmien.
  • Priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov.
  • Každoročne prehodnocujeme a zvyšujeme mzdy.
  • Máme pre Vás pripravený aj referral bonus, za odporučenie svojho známeho vo výške 400€.

Chceme, aby ste sa u nás cítili, čo najpríjemnejšie:

  • Spoločné raňajky pre všetkých zamestnancov.
  • U nás máte zabezpečenú stravu priamo v hoteli.
  • Každý deň pripravené nápoje v našej kantíne.
  • Chodíme na pravidelné teambuildingy.
  • Záver roka oslavujeme vianočným večierkom.
  • Dovolenky za výhodnejšie ceny v rámci hotelovej siete CPI Hotels.
  • Pobyt na 2 noci zdarma v niektorom z našich hotelov.
  • Možnosť využitia Multisport karty alebo Edenred poukážok.
  • Máme k dispozícii bezplatné parkovisko v blízkosti hotela.

Ak ste vášnivý odborník v oblasti F&B a hľadáte nové výzvy, neváhajte a pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

V prípade záujmu prosím reagujte nižšie alebo zašlite svoj životopis na e-mail: [email protected]
Hľadáme kolegu na trvalý pracovný pomer.
Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4784886  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac