Logo CPI Facility Slovakia, a.s.

Office a Marketing Manager

CPI Facility Slovakia, a.s.

Miesto práce
1. mája 41, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za komplexnú administratívnu podporu pre manažéra a ostatných členov tímu,​
  • Prvý kontakt pre obchodných partnerov, organizácia externých aj interných obchodných stretnutí,
  • ​Zodpovedá za prípravu účtovných podkladov, evidenciu dodávateľských faktúr, vyúčtovanie pokladne a pracovných ciest,
  • Administratívne spracovanie zmlúv (príprava, kontrola, distribúcia, archivácia),
  • Dohľad nad kvalitou, cenou a dodržiavaním termínov všetkých dodávaných služieb a produktov od tretích subjektov marketingového oddelenia,
  • Zodpovednosť za vedenie evidencie objednávok,
  • Tvorba a výkon komunikačnej stratégie a kampaní, mediálneho nasadenia jednotlivých marketingových aktivít podľa celoročného marketingového plánu,
  • Organizácia eventov nákupného centra,
  • Spolutvorba on-line obsahu, jeho pravidelná kontrola na dennej báze,
  • Starostlivosť a plánovanie krátkodobého prenájmu priestorov centra a zabezpečenie zmluvných podkladov,
  • Spolupráca s nájomcami a zodpovednosť za zosúladenie ich vlastných marketingových aktivít s marketingovým plánom centra a hľadanie synergií,
  • Komunikácia s nájomcami s cieľom získať podnety, návrhy, komentáre ohľadom prevádzky centra.

  • 5 týždňov dovolenky​
  • 5 sick days
  • po skúšobnej dobe príspevok do DDS
  • multisport karta
  • teambuildingové aktivity a eventy
  • bezplatné parkovanie

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, a vážime si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po vyhodnotení budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

​• Pracovná skúsenosť na pozícií Office/Marketing Manager je výhodou,
​• Schopnosť efektívne pracovať a koordinovať rôzne úlohy a projekty,
​• Schopnosť jasne a efektívne komunikovať s rôznymi zainteresovanými stranami,
​• Schopnosť prichádzať s novými nápadmi a riešeniami na marketingové aktivity,
​• Príjemné a profesionálne vystupovanie,
​• Odolnosť voči stresu.​

Spoločnosť CPI Property Group patrí medzi významné investičné a realitné spoločnosti v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť je zameraná na správu nehnuteľností, prenájom nehnuteľností a dlhodobé investície v oblasti nehnuteľností ako sú obchodné centrá, retail parky, hotely, kancelárske budovy a pod.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Murčová
Tel.: +421908760854
E-mail: poslať životopis
ID: 4835746  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac