HR Business Partner/Office Manager

CPI Facility Slovakia

Vajnorská 100/B, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiac(výška mzdy závisí od odborných skúseností kandidáta), 13. a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie podpory vo všetkých otázkach týkajúcich sa personálnej agendy
- Zodpovednosť za správne vykonávanie personálnej administratívy (vypracovanie pracovných zmlúv, dodatkov a dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, vedenie osobných zložiek zamestnancov)
- Spracovanie dochádzky zamestnancov, príprava podkladov k mzdám a komunikácia s externou mzdovou spoločnosťou
- Zodpovednosť za nábor a výber zamestnancov, (inzercia, selekcia životopisov, vedenie databázy uchádzačov, organizácia a vedenie pohovorov, komunikácia s personálnymi agentúrami)
- Administratívne spracovanie náborovej agendy
- Evidovanie a zabezpečovanie zákonných školení, lekárskych prehliadok a iných školení podľa potreby zamestnancov
- Organizácia teambuildingov pre zamestnancov
- Zodpovednosť za chod kancelárie
- Príprava ročného rozpočtu v súvislosti s nákladmi kancelárie
- Vytváranie objednávok a schvaľovanie faktúr
- Komunikácia s dodávateľmi
- Objednávanie služieb v súvislosti s office managementom
- Riešenie IT požiadaviek a podpora pri riešení
- Zodpovednosť za brigádnikov a zadeľovanie práce

- 5 týždňov dovolenky
- 5 sick days
- príspevok na 3.pilier
- multisport karta
- účasť na jazykových kurzoch
- zdarma ovocie, nápoje a káva
- zľavy pre zamestnancov
- bezplatné parkovanie
- možnosť občasnej práce z domu

Informácie o výberovom konaní

- Komunikatívnosť, lojálnosť a flexibilita
- spoľahlivosť a dôveryhodnosť
- motivačné a organizačné zručnosti
- prax na pozícii zameranej na HR 3 roky

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, humanitárny smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Spoločnosť CPI Property Group patrí medzi významné investičné a realitné spoločnosti v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť je zameraná na správu nehnuteľností, prenájom nehnuteľností a dlhodobé investície v oblasti nehnuteľností ako sú obchodné centrá, retail parky ,hotely, kancelárske budovy a pod.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4778826  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac