Pracovník v kovovýrobe

COWEL s.r.o.

Miesto práce
Bytčianska 467, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť prijme to TPP pracovníka do kovovýroby:
Požiadavky: min. 3 ročná prax v obore (zváranie, sústruženie, frézovanie)
Vyžadujeme strojárske znalosti, čítanie z výkresovej dokumentácie
vyžaduje sa presnosť, precíznosť a hlavne sústredenosť, oceníme flexibilitu a ochotu ďalej sa vzdelávať.

V prípade Vášho záujmu nás môžte kontaktovať na vyššie uvedenom telefónnom čísle, alebo nám posielať Vaše životopisy na našu korešpondenčnú alebo mailovú adresu. Oceníme ak nám zašlete aj odporúčanie od predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3
3

Zaoberáme sa výrobou a montážov kovových konštrukcií a súčiastok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bytčianska 467
01003 Žilina
ID: 2769492   Dátum zverejnenia: 17.10.2016