Account Assistant

Cottonworks, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 96, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme komunikatívnu, proaktívnu kolegyňu do našej spoločnosti na pozíciu assistant - dlhodobá spolupráca

Náplň práce:

° Komunikácia s našimi zahraničnými dodavateľmi a klientmi a následná príprava
cenových ponúk
° Zostavovanie a sledovanie objednávok
° Zostavovanie jednoduchých obchodných zmlúv
° Komunikácia s medzinárodnými dopravnými spoločnosťami, obchodnými
partnermi spoločností po celej Európe na úrovni assistant
° Spracovanie podkladov pre externú účtovnú firmu, evidencia faktúr a dokladov

Výhodou je znalosť Ilustratoru alebo PhotoShopu

13. alebo 14.plat podla ohodnotenie.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a pozývať pohovor v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je znalosť Ilustratoru alebo Photoshopu

Naša firma pôsobí na Slovensku už 10 rokov a ponúka komplexné služby výrobnej spoločnosti akými sú napríklad výroba reklamného textilu, pracovných odevov a ďalší rôzny textilný sortiment s dodaním do celej Európy. Medzi našich klientov patria nadnárodné spoločnosti z celého sveta a ročne dodáme viac ako 2 milióny kusov textilu do Európy. Klientom ponúkame aj iné výrobky okrem tých textilných primárne z Turecka a iných krajín.
www.cottonworks.sk
www.cottonworks.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2967018  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000