Office Asistant

Cottonworks, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 96, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme novú kolegyňu do našej spoločnosti na pozíciu asistentky.
Náplň práce: Príprava cenových ponúk,objednavok, zmlúv, komunikácia s obchodnými partnermi spoločnosti, spracovanie podkladov pre externú účtovnú firmu, evidencia faktúr a dokladov a pod.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovat a pozyvat na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Maďarský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované:

- slovensky a maďarský azyk na komunikatívnej úrovni
- vodický preukaz skupiny B
- práca s Microsoft Word, Excel a Outlook na pokročilej
úrovni.
Pozícia je vhodná aj pre absolventku.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na emailovú adresu: b.turgut@cottonworks.eu

Od roku 1985 sa mesto Denizli v Turecku považuje za hlavné mesto textilu v ktorom podnikáme : reklamný textil, pracovné odevy,propagačné výrobky našej firmy. V roku 2010 sa sídlo firmy presunulo do svetovej a európskej metropoly do Istanbulu.

Naša spoločnosť od roku 2012 otvorila kanceláriu aj na Slovensku v Bratislave,aby naším zákaznikom z európskej únie sme boli bližšie, a tak uľahčili našu spoluprácu, pre rýchlejšie vybavenie našich zákazok.

Okrem našich základných služieb ako je reklamný textil, pracovné odevy, propagačné výrobky, patrí aj : výroba domáceho a bytového textilu, športové oblečenie a všeobecné propagačné výrobky za prijateľné ceny.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Racianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Bugrahan Turgut
Tel.: +421944211545
E-mail: poslať životopis
ID: 2827508   Dátum zverejnenia: 27.12.2016