Account Manager

Cottonworks, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 96, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej spoločnosti nového kolegu / novú kolegyňu na pozíciu account manager. Vašou hlavnou úlohou bude príprava cenových ponúk, objednávok a zmlúv, komunikácia s obchodnými partnermi a dodávateľmi, spracovanie podkladov pre externú účtovnú firmu, evidencia faktúr a dokladov, oslovenie nových alebo existujúcich klientov a dohliadanie na dodávky počas implementácie. Výsledkom Vašej práce bude dokončený obchodný proces od A po Z.

Medzi zamestnanecké benefity patria 13. plat, provízia z uzatvoreného obchodu podla dohody.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovat a pozyvat na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované:

Na aktuálnu pozíciu nepotrebujete mať žiadne špeciálne vzdelanie alebo niekoľko ročnú prax, keďže všetko potrebné Vás zaučíme. Práca je vhodná aj pre absolventa/ -tku.
Avšak medzi požadované kritéria patria:
- slovenský a ďalší cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni
- práca s Microsoft Word, Excel a Outlook na pokročilej úrovni
- Ochota učiť sa
- Komunikačné schopnosti
- Zodpovedný prístup
- Samostatnosť
- Orientácia na detail

Naša firma pôsobí na Slovensku už 10 rokov a ponúka komplexné služby výrobnej spoločnosti akými sú napríklad výroba reklamného textilu, pracovných odevov a ďalší rôzny textilný sortiment s dodaním do celej Európy. Medzi našich klientov patria nadnárodné spoločnosti z celého sveta a ročne dodáme viac ako 2 milióny kusov textilu do Európy. Klientom ponúkame aj iné výrobky okrem tých textilných primárne z Turecka a iných krajín.
www.cottonworks.sk
www.cottonworks.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2827508  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac