Skladník

COS s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Termín nástupu
dohodou
1 280 EUR/mesiacmzda od 1280 EUR/mesiac vrátane variabilnej zložky, výsledné mzdové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykládka/nakládka materiálu
- Zaskladnenie/vyskladnenie materiálu
- Zásobovanie linky materiálom
- Vykonávanie pravidelných fyzických inventúr
- Systémové a fyzické úpravy skladových zásob

Práca je na jednu zmenu. Prispôsobenie času a počtu zmien podľa harmonogramu výroby a fázy rozbehu projektu.

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Benefity/variabilná zložka budú odprezentované na osobnom pohovore

V prípade záujmu nám prosíme zašlite Váš životopis v anglickom a v slovenskom jazyku.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

MS Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
IATF 16949 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

tímlíder logistiky

Počet rokov praxe

2

-precíznosť, presnosť, zmysel pre detail
-samostatnosť
-dobré komunikačné zručnosti
-preukaz na obsluhu VZV (W1)

COS, s.r.o. je súčasťou zahraničného holdingu pôsobiaceho v automobilovom a leteckom segmente ako aj v oblasti informačných technológií a logistiky. Prvý výrobný podnik na Slovensku je dodávateľom širokej škály štrukturálnych dielcov pre automotive, vyrábaných tvárnením a zváraním a je súčasťou 5 podnikov holdingu dodávajúcich pre automobilovú výrobu: COŞKUNÖZ METAL FORM ( https://www.coskunoz.com.tr/en/ )

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Hrablik
Tel.: +421911578112
E-mail: poslať životopis
ID: 4806889  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac