Údržbár

COS s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Termín nástupu
1.5.2024
1 585 EUR/mesiacmzda od 1585 EUR/mesiac, uvedená mzda je vrátane variabilnej zložky mzdy, finálna mzda závisí od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie funkčnosti výrobných zariadení
- údržba strojov a zariadení vo výrobe so zameraním na automatizáciu a robotiku
- riešenie problémov a porúch  a následná úprava programového a hardvérového vybavenia robotov
- spolupráca pri tvorbe a úpravách plánu predikatívnej a preventívnej údržby
- vytváranie zoznamu kritických náhradných dielov

Práca je na jednu zmenu. Prispôsobenie času a počtu zmien podľa harmonogramu narastajúcej výroby a fázy rozbehu projektu.

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Benefity/variabilná zložka budú odprezentované na osobnom pohovore

V prípade záujmu nám prosíme zašlite Váš životopis v anglickom a v slovenskom jazyku.
Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
IATF 16949 - Mierne pokročilý
ISO 14001 Environmental management systems - Mierne pokročilý
ISO 45001 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby, tímlíder údržby

Počet rokov praxe

5

- osvedčenie podľa §22 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- technické znalosti z oblasti elektrotechniky, automatizácie, PLC, robotiky a mechaniky
- znalosť programovania v PLC
- samostatnosť, ochota učiť sa nové veci
- precíznosť, presnosť, zmysel pre detail
- samostatnosť
- dobré komunikačné zručnosti

COS, s.r.o. je súčasťou zahraničného holdingu pôsobiaceho v automobilovom a leteckom segmente ako aj v oblasti informačných technológií a logistiky. Prvý výrobný podnik na Slovensku je dodávateľom širokej škály štrukturálnych dielcov pre automotive, vyrábaných tvárnením a zváraním a je súčasťou 5 podnikov holdingu dodávajúcich pre automobilovú výrobu: COŞKUNÖZ METAL FORM ( https://www.coskunoz.com.tr/en/ )

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Hrablik
Tel.: +421911578112
E-mail: poslať životopis
ID: 4806880  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 585 EUR/mesiac