Obchodný zástupca

CORVINUS, s.r.o

Miesto práce
P. Dobšinského 1943, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
15.9.15
800 - 1700 EUR/mesiac, Plán:po 4 mesiacoch 1400, po 9 mesiacoch 1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj a budovanie značky v rámci zverenej oblasti,
zabez. komunikácie s obchodnými partnermi a organizovanie obchodných stretnutí s kľúč. zákazníkmi zo zvol. sektoru, príprava cenovej politiky v súlade s celkovou obchodnou stratégiou a s plán. obratom
vypracovávanie plánu predaja, plán a príprava promo akcií, sledovanie vývoja rozpočtu v danej oblasti trhu,
zabezpečenie realizácie monitoringu obchodu s mäsom a mäsovými výrobkami,
vypracovávanie predbežných a konečných analýz predaja,
vykonávanie kontroly zmlúv, faktúr a ich zabez. ich schvaľovania, vytipovanie vhodného protfólika výrobkov pre jednot. odberateľov, riadenia a kontrola činnosti merchandiserov, vyhľadávanie nových zákazníkov,
interná komunikácia, plán predaja, logistika, marketing, reklamácia tovaru, útvar kvality, zabezpečenie

Prémie -príplatky podľa výšky odbytu-obratov v zverenom regióne.
Obchodný zástupca síce začína platom 800 Eur, ale do 3-4 mesiacov by jeho plat podľa doterajšieho vývoja a plánu tržieb sa mal pohybovať nad 1400,- eur.

Informácie o výberovom konaní

Platón: "Najdôležitejšie je začať pracovať". :-)

Majitelia spoločnosti i pristupujúci členovia pracovného tímu to vedia a tak aj konajú. Pracujú!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mäsové výrobky a chladená a mrazená hydina

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť začať pracovať, budovať značku, profesijne a karierne postupovať, najlepší z "obchoďákov" má byť do 1 roka obchodným riaditeľom vo firme

Spoločnosť rodinného typu, zaoberajúca sa: Potravinárstvo - Mäsovýroba - Gazdovské produkty - tradičné receptúry-Gazdovská hydina-Predaj z Dvora

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2239192  Dátum zverejnenia: 29.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1700 EUR/mesiac, Plán:po 4 mesiacoch 1400, po 9 mesiacoch 1700