Elektrikár/Údržbár strojov a zariadení

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
850 - 1400 EUR/mesiac, Dohodou v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme osobu, ktorá sa bude aktívne podieľať na riešení a oprave vzniknutých havárii a problémov všetkých strojov a zariadení - hydraulických, mechanických, pneumatických a elektrických,
- zabezpečenie plynulého chodu údržby pridelených výrobných zariadení,
- zabezpečenie preventívnej a kontrolnej údržby,
- dohľad nad funkčnosťou technologických zariadení pridelených výrobných liniek a strojov,
- denná participácia pri riešení problémov a technická podpora.

- práca v medzinárodnej spoločnosti,
- práca s modernou technológiou,
- dobré pracovné podmienky.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala zašlite svoj životopis v Sj príp. Aj alebo Šj na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

min. 5 rokov

- odborná spôsobilosť podľa § 22 vyhlášky MPSVaR 508/2009,
- veľmi dobré skúsenosti v oblasti elektriky, mechaniky a hydrauliky,
- čítať z technickej dokumentácie,
- práca s PC,
- znalosť ŠJ alebo AJ výhodou,
- schopnosť viesť tím ľudí,
- schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy,
- samostatnosť, časová flexibilita, zodpovednosť.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 419 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
96801 Nová Baňa
ID: 838589   Dátum zverejnenia: 13.10.2016