Chemik/Laborant

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1200 EUR/mesiac, V závislosti od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí s chemickým vzdelaním, ktorých náplňou práce bude zodpovednosť za neutralizačnú stanica a ČOV:
• zabezpečenie vypúšťania roztokov z jednotlivých liniek,
•zabezpečenie sledovania a dodržiavania všetkých zákonných povinností vyplývajúcich najmä zo zákona č. 364/2004 Z.z. o vodách,
•zabezpečovanie plnenia iných povinností zamestnávateľa ako prevádzkovateľa činností, pri ktorých môže dôjsť k ohrozeniu /poškodeniu vodných tokov,
•prijať potrebne opatrenia na predchádzanie prípadne minimalizovanie škody na vodných tokov v súvislosti s výrobnou činnosťou a inou činnosťou zamestnávateľa,
•vizuálna a manuálna kontrola a manuálna údržba zariadení na neutralizačnej stanici,
•kontrola práce personálu na neutralizačnej stanici, príp. aj výpomoc,
•objednávanie chemických produktov,
•manipulácia s chemickými produktmi na sklade, ich evidencia a vydávanie,
•vývoz nebezpečného odpadu v súlade s platnými právnymi predpismi SR.

Životopis zasielajte poštou, e-mailom, príp. osobne na uvedené kontakty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Znalosť cudzieho jazyka dodatočne ohodnotená. Neodmietneme žiadneho kandidáta z ekonomických dôvodov.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 419 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
96801 Nová Baňa
ID: 373736   Dátum zverejnenia: 30.9.2016