Operátor/ka výrobnej linky v Novej Bani

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
605 Eur/mes príp. dohodou v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na pozície operátorov/operátorky výrobných liniek - lakovacej, lisovacej, baliacej linky, CNC obrábacej linky a anodickej oxidácie.
Náplňou práce je prekladanie profilov, navešiavanie a zvešiavanie, balenie, pílenie, brúsenie. Obsluha zvíhacích zariadení.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti. Práca na pracovnú zmluvu v 3-zmennej prevádzke.
Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom.
Zabezpečujeme prepravu z Nového Tekova, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom.
Poskytujeme ubytovanie pre zamestnancov zo vzdialenejších regiónov za 1€/noc
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur.
Nadčasy hradené nad rámec zákona.
Polročné a koncoročné odmeny.
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca.
Možnosť kariérneho rastu.

Svoj životopis zasielajte na nižšie uvedené kontaktnúé údaje, príp. osobne každý pracovný deň v čase od 08:00 do 17:00 hod.
Alebo zavolajte na telefónne číslo 0918 671 065

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od kandidátov vyžadujeme dochádzku, schopnosť pracovať v tempe, zodpovednosť

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 470 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 322943   Dátum zverejnenia: 21.6.2017