Operátor výrobnej linky na Novej Bani -nástupný plat už od 605 Eur/mes a poskytujeme ubytovanie !

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
605 Eur/mes príp. dohodou v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výrobných liniek - lakovacej, lisovacej, baliacej linky, CNC obrábacej linky a anodickej oxidácie.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti. Práca na pracovnú zmluvu v 3-zmennej prevádzke.
Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom a zo Žarnovice zadarmo.
Poskytujeme ubytovanie pre zamestnancov zo vzdialenejších regiónov.
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 140 Eur.
Polročné a koncoročné odmeny.
Ročná valorizácia platov.

Svoj životopis zasielajte na nižšie uvedené kontaktnúé údaje, príp. osobne každý pracovný deň v čase od 08:00 do 17:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 419 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
96801 Nová Baňa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 322943   Dátum zverejnenia: 9.11.2016