Marketingový pracovník so španielskym jazykom v Novej Bani

Cortizo Slovakia, a.s.

Železničný rad 29, 96801 Nová Baňa, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia marketingových aktivít v súlade s pokynmi oddelenia Marketingu v Španielsku
- preklad článkov do odborných časopisov
- zopovednosť za dodávku marketingových materiálov a ich distribúcia
- zabezpečovanie reklamných a darčekových predmetov, ako aj rôznych tlačovín,
reklamných prospektov a brožúr
- uverejňovanie reklamy na Slovenskom trhu
- zabezpečovanie, manažovanie, koordinovanie a využívanie online a offline rôznych nástrojov

Motivujúce mzdové ohodnotenie.
Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym profesionálnym rastom do budúcnosti.
Mladý priateľský kolektív.
Kompletné zaškolenie.
Španielske alebo anglické jazykové kurzy.
Medzinárodné prostredie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického kolektívu, zašlite svoj profesijný životopis v slovenskom, príp. cudzom jazyku na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Cortizo Slovakia a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu, ktorý je samostatný, svoju prácu si vie zorganizovať bez dozoru, je spoľahlivý a doťahuje veci vždy do konca.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 470 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Botková
Tel.: 0918 671 065
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3131503   Dátum zverejnenia: 14.7.2017