Logistik / Špeditér

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Železničný rad 29, 96801 Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Motivujúce finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v rámci procesu objednávka - dodanie tovaru klientovi koordinácia a organizácia všetkých logistických procesov v rámci internej a externej logistiky,
- sledovanie a kontrola stavu objednávok vo fabrike a ich následné vyexpedovanie z fabriky,
- riadenie logistického procesu, tj. plánovanie nakládok, organizácia trás po celej Európe, vyhľadávanie prepravcov,
- komunikácia s externými prepravnými spoločnosťami,
- komunikácia s klientami a obchodnými zástupcami,
- vedenie agendy objednávok na prepravu,
- riadenie a optimalizácia prepráv,
- znalosť v oblasti podmienok vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej dopravy,
- spolupráca s obchodným oddelením spoločnosti v Španielsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme mladých (vo veku od 25 do 40 rokov), dynamických, komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.
Tímová práca.
Znalosť anglického jazyka podmiekou a znalosť španielského alebo iného cudzieho jazyka výhodou.
Práca s PC.
Neodmietneme žiadneho kandidáta z ekonomických dôvodov.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 419 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
96801 Nová Baňa
ID: 1506138   Dátum zverejnenia: 18.10.2016