Účtovník

Coronis s.r.o.

Miesto práce
Belanského, 2725, 02401,Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa schopností pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovníčka - príprava a účtovanie pre externú účtovníčku s postupným prebraním účtovania bez potreby externej účtovníčky. Účtovanie došlých faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady v programe Omega podvojné účtovníctvo. Evidencia pošty, zaučenie na Intrastat, zakladanie zmlúv a dokumentov, prepis dokumentov, starostlivosť o firemné záležitosti - nájom, vozový park, zmluvy, pzp, korešpondencia a tel. hovory.

Tvorba sociálneho fondu a príspevok na 55% hodnoty stravných lístkov

Životopisy s fotografiou prosíme zasielať na jaguarik@stonline.sk.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aspoň základy a chuť pracovať a učiť sa.

Nákup, dovoz, predaj, vývoz mliečnych výrobkov.
Nepracujeme s maloobchodom a maloobchodným rozvozom ale len dodávky do veľkoskladov a veľkoobchodov a skladov obchodných sietí. Mliečne výrobky. Prosím zasielajte životopisy len ak máte vážny záujem a aspoň 75% referencií na požadovanú kvalifikáciu. Ďakujem.

Adresa spoločnosti

Coronis s.r.o
Belanského 2725
02401 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Chovanec
Tel.: 0903806680
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2436538   Dátum zverejnenia: 9.11.2016