Vodič dodávky do 3,5 t - zásobovač

CORNiCO Company, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 16/B, 90301 Senec, okres Senec
Termín nástupu
15.03.2017
950 EUR / mesiac, nastupný plat 1. mesiac 850 EUR, po skúšobnej dobe individuálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zásobovanie dodávkovým vozidlom do 3,5TNN po celej SR a v Bratislave potravinárskym tovarom priamo na prevádzky firiem v obchodných centrách. Sklad a parkovanie vozidla - Logistický Park Senec.
Pracovný čas Pon-Pia: 07:45-16:15, v sezóne pohyblivá pracovná doba. Sobota a Nedeľa - VOĽNO.

Ponúkame zázemie v stabilnej firme 25 rokov na stredoeurópskom trhu v kolektíve 12 zamestnancov. Zaujímavé finančné ohodnotenie. Komunikácia firemným mobilným telefónom. Moderný vozový park v dobrom technickom stave. Parkovanie súkromného vozidla v stráženom areáli

Žiadosti o zamestnanie posielajte spolu s Vašim profesným životopisom v slovenskom jazyku na [email protected], alebo cez portál Profesia.sk. V prípade vyhovujúcich životopisov Vás budeme kontaktovať pre osobný pohovor v sídle našej firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, automechanik,

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič - zásobovč - doručovateľ

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť pri výkone práce, spoľahlivý a dôsledný prístup k pracovným činnostiam, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty. Orientačné schopnosti (navigácia) a časová flexibilita v sezóne.

Špecializovaný veľkoobchod s potravinárskymi zariadeniami a surovinami: SNACK FOOD SERVICE - popcorn, cukrová vata, nachos, hot dog. Predaj, zásobovanie a prenájom týchto zariadení zábavného občerstvenia, potravinárskych obalov a surovín pre gastro prevádzky (HOtely REštaurácie KAviarne), kiná, športové arény, aqua-parky, zábavné parky, obchodné centrá, reklamné a zábavné agentúry. www.cornico.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 687759  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR / mesiac, nastupný plat 1. mesiac 850 EUR, po skúšobnej dobe individuálne odmeny