Zodpovedný vedúci -vedúci predajne, prevádzky

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Vinotéka sv.Urbana Klobučnícka 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci predajne zodpovedá za chod predajne a všetky procesy prebiehajúce v predajni. Zodpovedá za plnenie stanovených predajných cieľov. Vedenie predajcov k poskytovaniu bezchybnej a prvotriednej obsluhy zákazníkov. Vykonáva tieto úlohy :
- zabezpečenie spokojnosti zákazníka, obsluha a poradenstvo zákazníkom
- vydávanie osobných odberov e-shopových objednávok na prevádzke
- vedenie tímu predajcov
- objednávanie tovaru podľa potrieb danej prevádzky
- zodpovednosť za merchandising - umiestnenie tovaru, výzdobu, upútavky
- sledovanie trhu a konkurencie
- návrh marketingových činností

- ako náš zamestnanec budeš mať zľavy na sortiment tovaru (napr.viac ako 1500 druhov vín, kávy, čokolády, korenia );
- staneš sa súčasťou firemných akcií, ochutnávok alkoholu, degustácií vín;
- čaká Ťa príjemné prostredie , kde kolektív našej firmy tvorí to pravé, aby si sa rozvíjal/a v odbore;
- určite sa rýchlo adaptuješ v mladom kolektíve našej spoločnosti;
- naša novo zrekonštruovaná predajňa v centre mesta Ti poskytne príjemné pracovné prostredie;
- prístup zo strany zamestnávateľa bude k Tebe stále korektný a profesionálny.

• V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. K životopisu prosíme priložiť portrétovú fotografiu. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania.
• Druhé kolo: osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod - gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1990 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti delikates - potravín a nápojov.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 16 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk www.coffyplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Grucová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820083   Dátum zverejnenia: 21.11.2016