Expedient / skladník / vodič

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
fixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny, do 850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budeš v každodennom kontakte s naším tovarom, ktorý vychystáš mobilným snímačom (skenerom) na základe dodacích listov a objednávok;
- ak budeš pridelený na rozvoz, budeš voziť tovar naším zákazníkom;
- budeš baliť balíky na páskovacom stroji, baliť palety a následne ich expedovať kuriérskym spoločnostiam;
- budeš prijímať tovar na sklad od dodávateľov, ktorý následne zaskladníš;
- budeš vydávať tovar fyzickým osobám i kuriérom;
- budeš sa zúčastňovať inventúr, pri ktorých si rozšíriš prehľad o tovare nachádzajúcom sa v našom sklade;
- budeš pracovať s PC, čo určite vieš a pracovať s naším systémom sa určite rýchlo naučíš;
- ak máš oprávnenie na prácu s VZV máš výhodu, ale nie je to podmienkou.

- ako náš zamestnanec budeš mať zľavy na sortiment tovaru (napr. viac ako 1500 druhov vín, kávy, čokolády, korenia);
- staneš sa súčasťou firemných akcií, ochutnávok alkoholu, degustácií vín;
- čaká Ťa príjemné prostredie i kolektív našej firmy tvoria to pravé, kde sa môžeš rozvíjať v obore;
- určite sa rýchlo adaptuješ v mladom kolektíve nášho skladu;
- naša novo zrekonštruovaná budova Ti poskytne príjemné pracovné prostredie;
- naše evidenčné skladové technológie patria medzi tie najmodernejšie, ak si šikovný, určite sa s nimi rýchlo naučíš zaobchádzať;
- prístup zo strany zamestnávateľa bude k Tebe stále korektný a profesionálny.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš rád výzvy a rád sa zdokonaľuješ? CHCEME PRÁVE TEBA!!! Zodpovedného a flexibilného mladšieho človeka na dlhodobú spoluprácu.

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1990 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti delikates - potravín a nápojov.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 16 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk www.coffyplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Grucová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2454154   Dátum zverejnenia: 10.11.2016