Referent zákazníckeho centra

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- systémové spracovanie objednávok
- kontakt s tuzemským a zahraničným zákazníkom v prípade náhrad a nezrovnalostí
- kompletizovanie objednávok podľa požiadaviek zákazníka
- príprava a spracovanie podkladov k fakturácií a expedícii
- kontrola dostupnosti tovaru v sklade na predaj
- práca s registračnou pokladnicou
- administratívne práce spojené so zákazníckym centrom

- motivujúce finančné ohodnotenie
- dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- mladý, dynamický kolektív
- flexibilita, iné

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie:
• V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
• Druhé kolo: osobný pohovor

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v príslušnej zákonnej úprave odbytu tovaru
- chuť vzdelávať sa a prijímať nové poznatky
- nasadenie a pozitívny prístup
- otvorený novým výzvam a inováciám
- príjemné vystupovanie
- komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok
- znalosť programov SPIN, SPIN2 – výhodou (nie je podmienkou)
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1990 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti delikates - potravín a nápojov.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 16 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk www.coffyplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava
ID: 2103913   Dátum zverejnenia: 30.9.2015