Skladník

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem tovaru na sklad od dodávateľov
  • výdaj tovaru zo skladu podľa dodacích listov a objednávok
  • manipulácia s tovarom, balenie tovaru, práca s mobilným snímačom
  • manipulácia na VZV (oprávnenie na VZV VÝHODOU!)
  • vykonávanie inventúr
  • práca s PC

  • stabilné postavenie vo významnej spoločnosti
  • zaujímavé finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
  • veľmi príjemný kolektív
  • nadštandardné pracovné prostredie v novo zrekonštruovanej budove
  • práca s najmodernejšími evidenčnými skladovými technológiami
  • korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
  • benefity na produktové portfólio firmy

• V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov s fotografiou vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania.
• Druhé kolo: osobný pohovor

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Zaslaním životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VÝHODOU
  • oprávnenie na VZV
  • znalosť skladového hospodárstva
  • prax s prácou v sklade

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Rastislav Gažo
Tel.: 02/455 276 61 - 2
E-mail: poslať životopis
ID: 1782632  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou