Samostatný účtovník (senior)

CORNER SK spol. s r.o.

Corner & Co., Stará Vajnorská, 831 04 Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda + osobné ohodnotenie + príplatky + odmeny (1× ročne za závierku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti podliehajúcej auditu, zostavovanie daňových priznaní (DPH, DZP, DZU, SD) a súvisiaca agenda.
Náplň práce je koncipovaná na samostatné vedenie podvojného účtovníctva (jednej alebo kombinácie vymedzených časti zverenej agendy – majetku, peňazí, miezd a personalistiky, cestovného, réžie, tovaru atď.) pod dohľadom hlavného účtovníka a finančného riaditeľa s oporou v interných metodických usmerneniach.

– stabilné postavenie vo významnej spoločnosti s viac ako 28 ročnou tradíciou, korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
– zaujímavé finančné ohodnotenie
– možnosti rozvoja a profesijného rastu
– adaptačný program
– vzdelávanie internou formou (Corner Academy, rozvoj osobnosti) a externou formou
– systém benefitov a benefitný program s podporou zamestnávania, zdravia, rodiny, voľného času, kariérneho rastu
– veľmi príjemný kolektív
– nadštandardné pracovné prostredie v novo zrekonštruovanej budove
– benefity na produktové portfólio firmy, možnosť účasti na firemných akciách, ochutnávkach a degustáciách vín
– možnosť práce z domu

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie:
V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky, fotografia uchádzača v rámci životopisu je vítaná (nie je podmienkou). Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Druhé kolo: krátky písomný test z oblasti účtovníctva a osobný pohovor (osobne alebo prostredníctvom telespojenia na diaľku)

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem a chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, ideálne OA zameranie účtovníctvo alebo EU FHI odbor účtovníctvo (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Asseco Spin - Základy
Mzdy - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

samostatného vedenia účtovníctva

Výhodou:
– ovládanie ekonomického systému SPIN (Datalock/Asseco) – nie je podmienkou
– ekonomické vzdelanie a/alebo prax v oblasti vedenia podvojného účtovníctva na úrovni samostatného vedenia podvojného účtovníctva a zostavovania priznaní (DPH, DZP pod dohľadom daňového poradcu)
– pozitívny vzťah k IT technológiám a k novým postupom
– komunikačné schopnosti
– nasadenie, flexibilita a pozitívny prístup
– anglický jazyk je výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Irena Weismanová
Tel.: +421911058865
E-mail: poslať životopis
ID: 1276267  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac