Sekretárka

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
ul. Svornosti 41, Podunajské Biskupice, Bratislava
Termín nástupu
v priebehu 3.kvartálu 2012

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje príjem, evidenciu a distribúciu pošty
  • Prijíma, prepája a vybavuje telefónne hovory, rozposiela e-mailovú komunikáciu na kompetentných kolegov (aj v angličtine)
  • Zabezpečuje zásoby kancelárskych potrieb a občerstvenia
  • Pripravuje priestory, prípadne materiály na rokovania
  • Zabezpečuje plynulý chod sekretariátu
  • Profesionálne reprezentuje firmu v roli „recepčnej“, prijíma (aj anglicky hovoriace) návštevy, podáva občerstvenie
  • Poskytuje všeobecnú administratívnu podporu vrátane prípravy rôznych dokumentov a korešpondencie
  • Komunikuje s kuriérskymi spoločnosťami, objednáva odosielanie zásielok v rámci SR aj do zahraničia
  • Práca s PC (Excell, Word, Outlook, internet, Powerpoint, SPIN)
  • Asistencia na eventoch
  • Riešenie ad hoc vzniknutých situácií

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • dynamická práca v stabilnej spoločnosti
  • veľmi príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

k životopisu prosím pripojte Vašu fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • príjemné vystupovanie
  • komunikačné schopnosti
  • nasadenie a pozitívny prístup
  • vodičský preukaz B - VÝHODOU

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Chladekova
Tel.: 02/455 276 61
E-mail: poslať životopis
ID: 1275624  Dátum zverejnenia: 13.6.2012