Sekretárka

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
ul. Svornosti 41, Podunajské Biskupice, Bratislava
Termín nástupu
v priebehu 3.kvartálu 2012

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje príjem, evidenciu a distribúciu pošty
- Prijíma, prepája a vybavuje telefónne hovory, rozposiela e-mailovú komunikáciu na kompetentných kolegov (aj v angličtine)
- Zabezpečuje zásoby kancelárskych potrieb a občerstvenia
- Pripravuje priestory, prípadne materiály na rokovania
- Zabezpečuje plynulý chod sekretariátu
- Profesionálne reprezentuje firmu v roli „recepčnej“, prijíma (aj anglicky hovoriace) návštevy, podáva občerstvenie
- Poskytuje všeobecnú administratívnu podporu vrátane prípravy rôznych dokumentov a korešpondencie
- Komunikuje s kuriérskymi spoločnosťami, objednáva odosielanie zásielok v rámci SR aj do zahraničia
- Práca s PC (Excell, Word, Outlook, internet, Powerpoint, SPIN)
- Asistencia na eventoch
- Riešenie ad hoc vzniknutých situácií

- motivujúce finančné ohodnotenie
- dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- veľmi príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

k životopisu prosím pripojte Vašu fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
Internet (e-mail, www) - základy

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikačné schopnosti
- nasadenie a pozitívny prístup
- vodičský preukaz B - VÝHODOU

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1990 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti delikates - potravín a nápojov.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 16 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk www.coffyplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava
ID: 1275624   Dátum zverejnenia: 13.6.2012