Zdravotná sestra laserovej chirurgie oka

CORNEA-SK spol. s.r.o.

Miesto práce
Apollo Business Center II., Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v oftalmologickej klinike. Práca, starosť a čistenie inštrumentov. Výkon sestry v ambulancii, asistencia lekárovi, administratívna práca, príprava ambulancií a operačných miestností.

Informácie o výberovom konaní

Priloženie fotografie je povinnosťou každého uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

priloženie fotografie je povinnosťou každého uchádzača
príjemné vystupovanie
ochota výjst v ústrety pacientovi
komunikatívnosť
záujem vzdelávať sa v oblasti zdravotníctva
odolnosť voči stresu

Cornea - laserové centrum

Jedno z prvých centier laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku CORNEA, s históriou viac ako 15.000 úspešne vykonaných operačných zákrokov, sa zaoberá korekciou dioptrických chýb oka excimerovým laserom a femtosekundovým laserom. Ponúkame spoľahlivú technológiu, skúsených operatérov a bezpečné chirurgické postupy prinášajúce želaný efekt. Nájdete nás v Bratislave v špičkovo vybavených priestoroch Apollo Business Centra II. Našich pacientov nájdete v celej Európe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1975629  Dátum zverejnenia: 27.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac