Barista / Someliér / Head Someliér

CORK, s.r.o.

Miesto práce
Panská 4, Námestie Ľ. Štúra 2 - Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
najskôr od 20.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CORK WINE BAR ROZŠIRUJE SVOJ TÍM A OBSADZUJE VIACERÉ POZÍCIE V NOVOOTVORENÝCH PREVÁDZKACH NA PANSKEJ A NÁMESTÍ Ľ. ŠTÚRA.

BARISTA / SOMELIÉR
Uvítanie a usádzanie hostí
Prijímanie objednávok
Aktívna pomoc a odporúčania pri výbere nápojov a pokrmov
Príprava a podávanie raňajkového menu, káv, vín a ďalších produktov
Prípravné práce pred začatím a po skončení otváracej doby

HEAD SOMELIÉR
Komunikácia so zákazníkmi a monitorovanie ich potrieb a reakcií na ponúkaný sortiment a úroveň služieb
Poskytovanie informácií o vybraných vínach a produktoch
Vedenie a usmerňovanie personálu pri práci s vínami
Participácia na riadení prevádzky

Pre všetky pozície je spoločné:
Orientácia na zákazníka
Dodržiavanie štandardov a chodu prevádzok
Snaha a cieľ robiť prácu s chuťou

Cieľom CORK WINE BAR je ponúknuť svojim návštevníkom istý druh „genius loci“, kam sa návštevníci budú vracať za lahodným špičkovým vínom, útulným prostredím s profesionálne vyškoleným personálom a príjemnou atmosférou. Primárne portfólio fine wines je starostlivo vybrané a zvolené odborníkmi s bohatými skúsenosťami z Bordeaux a Londýna a ponúka nielen „klasiku“ zo starého sveta, ale aj vychytávky z nového sveta. Okrem vín ponúkajú CORK WINE BARy aj skvelú kávu a kaviarenské občerstvenie vrátane raňajkového menu, deli pokrmov a ďalších exkluzívnych produktov, pri ktorých sa dbá na domáci pôvod, kvalitu a zloženie bez pridania akejkoľvek chémie.

Možnosť pracovať v nových atraktívnych priestoroch.
Zamestnanecké ceny na produkty spoločnosti.
Motivačný odmeňovací systém .
Vzdelávanie najmä v oblasti vín.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné, komunikatívne a profesionálne vystupovanie.
Orientácia na zákazníka.
Zodpovednosť a dôslednosť.
Prax v prevádzkach podobného typu víta, nie však nevyhnutná - ak sa nám na pohovore budeš páčiť, zaškolíme Ťa.

CORK, s.r.o. - prevádzka typu CORK WINE BAR, ponuka širšieho portfólia vín a doplnkového sortimentu.

Tomášikova, 30
821 01 Bratislava
ID: 2796591   Dátum zverejnenia: 3.11.2016