Dlhodobá brigáda pre študentov VŠ - Asistenčný pracovník

CORIS-BRATISLAVA, a.s.

Miesto práce
Kovorobotnícka 17, 821 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• hľadáme študentov VŠ na dlhodobú brigádu v oblasti administratívy a asistenčných služieb
• telefonická komunikácia s klientmi
• jedná sa o nočné služby cez týždeň ( 18:00-7:00) a denné a nočné služby počas víkendov a sviatkov (8:00 – 20:00) a (20:00 – 8:00)
• každý si vyberá flexibilne mesiac dopredu služby o ktoré má záujem
• využitie tichého prostredia na učenie, príp. možnosť využitia PC, internetu na prípravu do školy, každá služba je vždy obsadená len jedným študentom z brigádnikov
• naučiť sa pracovným návykom, zdokonaleniu komunikácie, možnosť zlepšiť si znalosti v danej problematike, po zaškolení dlhodobá brigáda a stály finančný príjem
• pred nástupom do práce je potrebné absolvovať bezplatné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

• anglický jazyk - pokročilý
• samostatnosť, zodpovednosť
• ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
• denný študent VŠ
• vek minimálne 18 rokov

CORIS GROUP pracuje v medzinárodnom poisťovníctve viac ako 20 rokov a zastáva pozíciu nezávislej medzinárodnej spoločnosti. V asociácii CORIS GROUP je sústredených vyše 50 spoločností, v ktorých pracuje viac než 1 000 zamestnancov. Členovia tejto asociácie každoročne poskytujú svoje služby 14 miliónom ľudí po celom svete.

Spoločnosť CORIS poskytuje širokú paletu asistenčných služieb a služieb v oblasti poisťovania po celom svete. V štandartnej ponuke poskytuje asistenčné služby pre poisťovne, banky, kreditné spoločnosti, motoristické asociácie, cestovné kancelárie, výrobcov a dovozcov automobilov, služby v oblasti poisťovania pre poisťovacie a zaisťovacie spoločnosti. Územná platnosť je podľa dohody klientov od územia Európy až celý svet.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Coris-Bratislava, a.s.
Kovorobotnícka 17
821 04 Bratislava
ID: 1219989   Dátum zverejnenia: 22.11.2016