Asistent predaja v Carpisa

Cordex gastro, s.r.o.

Miesto práce
Obchodné centrum BORY MALL, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o vizuál predajne, komunikácia v anglickom jazyku, administratívne práce, oslovovanie a obsluha zákazníkov,predvádzanie tovaru a poradenstvo,spracovávanie hotovostných a bezhotovostných platieb (práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom),vystavovanie dokladov o kúpe a v prípade potreby aj záručných listov,dokladanie tovaru,práca v sklade,cenové označenie a označenie názvu tovaru,inventarizácia.

Po dohode so zamestnancom

Informácie o výberovom konaní

K životopisu pridať aj fotografiu, vek

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Módna značka CARPISA je vznikla unikátnym spojením ojedinelého talianskeho štýlu a elegancie, najjemnejšej talianskej kože, horúcich módnych trendov ale aj klasického elegantného štýlu. V štyroch exkluzívnych butikoch, v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a Žiline vám prináša tie najnovšie kolekcie dámskych výhradne kožených kabeliek, tašiek, listových kabeliek, peňaženiek i diárov, ale aj cestovnej batožiny a kufrov. Ak teda aj obyčajný denný outfit chcete „vyšperkovať“ k maximálnej elegancii, prídite si vybrať nadčasový módny doplnok do butiku CARPISA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gordex gastro,s.r.o
Dvořákovo nábrežie 4B
811 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1865572   Dátum zverejnenia: 19.9.2016