BackEnd programátor

CORA GEO, s. r. o.

Miesto práce
Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 eur, konečná suma závisí od znalostí vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako BackEnd programátor budeš vytvárať server-side web aplikačnú logiku, integrovať FrontEnd prípadne ďalšie súčasti. Budeš vytvárať zaujímavé nové features a stabilizovať/optimalizovať už existujúce.

- práca v stabilnej spoločnosti so silnou a dlhoročnou značkou na trhu
- možnosť využívania „Home Office“ – práca z domu
- prístup k najmodernejším technológiám
- systém ďalšieho odborného vzdelávania
- možnosť kariérneho rastu
- uvoľnená atmosféra na pracovisku
- platový rast
- 13. plat pri splnení finančných cieľov spoločnosti
- mladý, dynamický a priateľský pracovný tím
- príspevok pri životných a pracovných jubileách
- sociálne, finančné výpomoci zamestnancom (svadba, narodenie dieťaťa)
- MDD a Mikuláš – športový deň / mikulášsky večierok pre deti zamestnancov
- vyhradený „budget“ na Teambuldingy
- kafetéria systém - ročný kredit využitý podľa vlastného výberu zamestnanca
- zvýhodnené ceny služieb od telefonickej spoločnosti na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, výpočtová technika, IT

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať v kolektíve
Schopnosť odovzdávať získané poznatky
Schopnosť reálne pripomienkovať podklady pre prácu a navrhnúť optimálne riešenie
Technické/analytické myslenie, schopnosť odhaliť technické riziká
Zmysel pre detail a dokončovanie úloh
Nebojíš sa učiť nové veci, rád sa pustíš aj do vylepšovania aplikácie

Spoločnosť CORA GEO, s. r. o. je slovenským lídrom v oblasti dodávok geografických informačných systémov a služieb digitálneho mapovania. Svoju podnikateľskú činnosť realizuje od roku 1994. Ponúka komplexné služby, ktoré zahŕňajú implementačný projekt, dodanie licenčného a aplikačného softvéru, systém školení, konverziu údajov, záručný a pozáručný servis, poradenstvo, konzultačnú činnosť, upgrade softvéru, ďalšiu údržbu - zapracovanie zmien, prepojenie IS a tvorbu integrovaného IS.
Zákazníkmi spoločnosti sú organizácie z oblasti vodárenstva, priemyslu a samosprávy. CORA GEO má zavedený integrovaný systém manažérstva podľa noriem EN ISO 9001, EN ISO 14001 a OHSAS 18001. Certifikát riadenia kvality v oblasti vývoj a implementácia informačných systémov je podstatným dôkazom, že kvalita a spokojnosť používateľov je alfou a omegou spoločnosti CORA GEO. Tak ako informačné technológie aj spoločnosť CORA GEO sa prispôsobuje rýchlym zmenám v odvetví. Je si vedomá, že kvalitné a inteligentné produkty dokáže vyrobiť s kvalifikovanou, odbornou a motivovanou pracovnou silou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2921938  Dátum zverejnenia: 28.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac