NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Consultant

Miesto práce
Bratislava, Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše pracovné tímy v Bratislave a Prahe hľadáme motivovaných zamestnancov s veľmi dobrými analytickými a komunikačnými schopnosťami, ktorí majú minimálne trojročné skúsenosti v oblasti poistnej matematiky alebo s implementáciou IT systémov v oblasti životného poistenia .

Náplň práce:
- zoskupenie obchodných požiadaviek a špecifikácií zadaní pre projekty
- analýza a interpretácia dát, vyhodnocovanie a jasná komunikácia záverov
- návrh a popis detailnej realizácie:
*nových funkcionalít určených k implementácii v IT systémoch
*technických konceptov a práce na samotnú implementáciu
*zmien v podnikových procesoch a organizácii
-príprava testovacej dokumentácie a testovanie správnosti implementácie:
*funkcionalít v IT systémoch
*poistných produktov
- podieľať sa na práci vo všetkých fázach projektu (interne ako aj pre našich klientov)

Naša spoločnosť je charakterizovaná plochou hierarchickou štruktúrou, nekomplikovanými procesmi a jednoduchou komunikáciou. V prípade, že máte adekvátne skúsenosti a spĺňate osobnostný profil , sme Vám pripravení ponúknuť pozíciu v našej spoločnosti, pričom odmena a benefity budú zodpovedať dosiahnutým skúsenostiam a individuálnej výkonnosti.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku na nižsie uvedenú emailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Softvérové inžinierstvo alebo iné s relevantnými skúsenosťami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- schopnosť dokomponovať komplexnejšie úlohy, analyzovať situáciu a výstižne popísať závery
- proaktívny prístup s motiváciou dokončiť zadané úlohy, tvoriť nové veci a profesne rásť
- sociálne schopnosti prispôsobiť sa vzniknutým situáciám podľa potreby
- veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- schopnosť plynulého ústneho ako aj písomného prejavu v anglickom a /alebo v nemeckom jazyku
- ochota cestovať štyri dni v týždni za účelom práci u klienta
- výhodou sú skúsenosti z renomovanej spoločnosti so zameraním na poradenstvo a systémovú integráciu

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 1695908  Dátum zverejnenia: 20.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie