NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Business analytik / konzultant pre oblasť poisťovníctva

Miesto práce
Hraničná 18, 82105 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- byť kontaktnou osobou a zabezpečovať poradenstvo v odborných otázkach z oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia pre kolegov, ktorí sa podieľajú na tvorbe a testovaní softvéru
- klasifikovať a analyzovať zákaznícke požiadavky a následne ich sprostredkovať vývojárom spísaním špecifikácií, resp. odborných konceptov
- zúčastňovať sa na tvorbe odhadov implementácií ako i na tvorbe implementačného dizajnu spolu s vývojovým tímom
- spolupodieľať sa na zabezpečovaní kvality
- podieľať sa na vytváraní testov, riešení problémov a konzultáciách s nemeckými kolegami pri tvorbe softvérových modulov
- analyzovať požiadavky na zmeny v softvéri a následne preverovať jeho funkčnosť
- vytvárať dokumentácie pre riešené úlohy
- konzultovať nejasnosti v spolupráci s nemeckými analytikmi a vypracovávať riešenia s vývojármi
- organizovať školenia a prezentácie

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná prémia, mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12. a sickday

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, ekonómia, finančný manažment, matematika, IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- úspešne ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti poisťovníctva, finančného manažmentu, ekonómie, prípadne informatiky alebo matematiky
- prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným IS
- predchádzajúce skúsenosti z oblasti business analýzy a business procesov
- nevyhnutná je aktívna znalosť nemeckého jazyka a pasívna znalosť angličtiny
- vítané sú skúsenosti s testovaním softvéru ako aj s programovacím jazykom Java
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
- ochota k pracovným cestám a pobytom v zahraničí v rámci zaškolenia (Nemecko)
- orientácia na zákazníka
- koordinačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie a ochota neustále sa vzdelávať

Ľudské vlastnosti:
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť a zodpovednosť
- spoľahlivosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Požadovaný profil uchádzača:
- softvérový vývojový pracovník s predch. praxou v oblasti tvorby analýz, ktorý by sa rád venoval odborným poisťovníckym témam alebo
- konzulatnt / tester s predošlými pracovnými skúsenosťami z oblasti business analýzy a business procesov alebo
- analytik, ktorý má vzťah k vývoju softvéru v moderných technológiách

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1657226  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie