Obchodný referent

Copytrend, s.r.o

Miesto práce
Drieňová 3, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacAtraktívne platové ohodnotenie: Fixná mzda 1050€ + variabilná zložka až 550€ *Možnosť vyššieho zárobku: Platové ohodnotenie môže byť vyššie v závislosti od vašej kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administrácia interných systémov: presné a efektívne zadávanie informácií do našich systémov
  • Spracovanie požiadaviek klientov: rýchle a efektívne riešenie potrieb našich klientov
  • Starostlivosť o existujúcich B2C a B2B klientov: poskytovanie podpory telefonicky alebo e-mailom
  • Budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi: zabezpečenie vysokej spokojnosti našich B2C a B2B klientov
  • Telefonická komunikácia s klientmi: poskytovanie základných informácií o našich službách s dôrazom na kvalitu a spokojnosť zákazníkov
  • Spracovanie kampaňových hovorov: efektívne a profesionálne riadenie hovorov s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky

Staňte sa súčasťou nášho dynamického tímu, kde každodenné výzvy prinášajú príležitosti na profesionálny rast a rozvoj!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme jedinečné talenty, ktoré prinesú do tímu čerstvý dych a energiu. Ak máte:

  • Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti: Vaše schopnosti v komunikácii a organizácii sú hnacou silou nášho tímu. Vaša schopnosť jasne a efektívne komunikovať je základom pre náš úspech.
  • Skúsenosti v oblasti obchodu: Vaša prax v oblasti obchodu nám poskytuje cenné poznatky a perspektívu, ktoré nás posúvajú vpred.
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office: Vaša znalosť nástrojov MS Office je kľúčom k efektívnej práci a spolupráci v tíme.
  • Iniciatíva a proaktívny prístup: Vaša schopnosť prijímať iniciatívu a aktívne pristupovať k úlohám je hnacou silou nášho inovačného ducha.
  • Orientácia na trh a zákazníka: Vaša schopnosť sledovať trendy na trhu a pochopiť potreby našich zákazníkov je našim kľúčom k úspechu.
  • Časová flexibilita: Vaša flexibilita v časovom plánovaní nám umožňuje prispôsobiť sa meniacim sa potrebám nášho podnikania.
  • Príjemné a profesionálne vystupovanie: Vaše príjemné a profesionálne vystupovanie je našou vizitkou voči našim zákazníkom a partnerom.
  • Vhodná miera empatie a asertivity: Vaša schopnosť empatie a asertivity vám umožňuje efektívne komunikovať s rôznymi typmi osobností a situáciami.
  • Pozitívne myslenie: Vaše pozitívne myslenie je naším hnacím motorom, ktorý nás motivuje každý deň k dosiahnutiu nových úspechov.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a odolnosť voči stresu: Vaša spoľahlivosť, zodpovednosť a odolnosť voči stresu sú základom pre našu stabilitu a úspech.

Ak ste sa v tomto popise našli, neváhajte a spojte sa s nami! Tešíme sa na príležitosť privítať vás do nášho úžasného tímu!

Spoločnosť Copytrend, s.r.o. je lídrom v sektore ohodnocovania nehnuteľností, hnuteľného majetku a podnikov.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť našim klientom a partnerom KOMFORTNÝ a EFEKTÍVNY spôsob využitia komplexných služieb v oblasti ohodnocovania.

Spoločnosť je zároveň znaleckou organizáciou zapísanou v zozname znaleckých organizácií Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie EP
E-mail: poslať životopis
ID: 4835453  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac