Web Designer

Copy.sk, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 73, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný s odmenami za výkon práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ťa do tímu!
Si plný nápadov, chuti a energie? Hľadáš dvere do sveta? Chceš pracovať na vzrušujúcich projektoch a startupoch, ktoré naštartujú nielen tvoje CV-čko ale aj tvoj pracovný život? Sú webové a mobilné aplikácie tvojou vášňou? Máš prehľad v aktuálnych webových technológiach? Vieš pre úspech aj niečo obetovať?

My ponúkame:
- účasť na zaujímavých startupoch
- projekty pre veľkých aj malých klientov
- možnosť rýchleho profesného rastu
- motivačné a progresívne finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
- variabilný pracovný čas
- zaujímavé finančné bonusy a odmeny
- non-stop prísun kofeínu a nápojov

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis a portfólio prác pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ty máš:
- talent a nebojíš sa ho použiť
- oko pre detail a správny grid
- cit pre moderný a čistý design
- hlavu plnú kreatívnych nápadov
- chuť napredovať a učiť sa
- pevnú vôľu, veľkú výdrž a nekompromisnú spoľahlivosť

- Pokročilé skúsenosti s návrhom web stránok a aplikácií
- Reprezentatívne portfólio prác na ukážku
- Znalosť najnovších trendov a štandardov vo webovom svete
- Skúsenosti s frameworkom Bootstrap sú výhodou
- Znalosť HTLM5 a CSS3 sú výhodou
- Schopnosť riešiť problém
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť
- Schopnosť tvrdo pracovať a zlepšovať sa

Copy.sk je kreatívna digitálna tlačiareň s modernými produkčnými tlačiarenskými a knihárskymi strojmi. U nás nájdete všetko na jednom mieste, od grafického návrhu až po výrobu. Ponúkame veľké množstvo propagačných a darčekových predmetov, profesionálnu tlač na rôzne druhy kvalitných materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1981196  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný s odmenami za výkon práce