IT špecialista

COPY PRINT GROUP, a.s.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 BRUTTO, prípadne dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme správcu internej firemnej počítačovej siete s pracovným miestom v sídle firmy s ďalšími tromi pobočkami
- 2x server ( doménový kontrolér)
- cca 40 PC
- správa LAN (kabeláž)
- vzdialená správa nastavovania tlačiarenských zariadení u zákazníkov
ostatné informácie na osobnom pohovore

- Inštalácia zariadení
- Údržba zariadení
- Konfigurácia zariadení ( nastavenie scan, tlače)
- Komunikácia so zákazníkom

Firma zaoberajúca sa predajom a servisom kopírovacích zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť, zodpovednosť za pridelenú oblasť, bezproblémové fungovanie

Spoločnosť COPY PRINT GROUP, a. s. pôsobí na území celého Slovenska.
Zaoberá sa predajom, prenájmom, servisom tlačiarní, súvisiacej technológie a produkčných zariadení pre tlač.
V roku 2012 spoločnosť expandovala na český trh.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2351502  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 BRUTTO, prípadne dohodou, podľa skúseností