Skladník

COPY PRINT GROUP, a.s.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické preberanie a príjem tovaru do skladu
- kontrola pohybu tovaru
- logistika skladu
- fyzická inventúra skladu
- zabezpečenie poriadku a čistoty
- organizácia práce
- príprava strojov

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník oddelenia ľudských zdrojov alebo príslušný manažér na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- zmysel pre poriadok
- flexibilita
- organizačné schopnosti
- aktívny prístup k práci

Spoločnosť COPY PRINT GROUP, a. s. pôsobí na území celého Slovenska.
Zaoberá sa predajom, prenájmom, servisom tlačiarní, súvisiacej technológie a produkčných zariadení pre tlač.
V roku 2012 spoločnosť expandovala na český trh.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2305154  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou