Obchodník/obchodníčka

COPY PRINT BRATISLAVA, s.r.o.

Miesto práce
ul. Drieňová 3 v BA, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická, písomná a osobná komunikácia so zákazníkmi
- hľadanie a vytváranie nových predajných kanálov
- prezentácia produktov, obchodné stretnutia, tvorba cenových ponúk
- starostlivosť o „svojich“ klientov a aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- pravidelný reporting
- spolupráca s našim IT oddelením a technickým oddelením pri príprave a realizácii projektov, resp. pri rozvoji funkcionality ponúkaného riešenia

- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Samostatná práca s podporou back- Office
- Super kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- Skúsená a vyzretá obchodnícka osobnosť
- Aktívna a dynamická osobnosť
- Zameranie na výsledky
- Vysoké pracovné nasadenie, cestovanie v rámci SR
- Progresívne myslenie a schopnosť riešiť situácie
- Ochota, zodpovednosť, radosť z práce

Spoločnosť COPY PRINT BRATISLAVA s.r.o. pôsobí na území celého Slovenska. V roku 2012 spoločnosť expandovala na český trh , kde pôsobí na špičkovej úrovni. Spoločnosť sa zaoberá predajom, prenájmom, servisom kancelárskej techniky ,produkčných zariadení a predajom spotrebného materiálu.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Drieňová 3
821 01 Bratislava
ID: 2267145   Dátum zverejnenia: 20.9.2016