Skladník - vodič VZV

Coopbox Eastern s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 17, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- PRÁCA NA ZMENY
- zodpovednosť za sklad
- ukladanie materiálu v sklade,
- odovzdávanie informácií o ukladaní materiálu v sklade
- zodpovednosť za nakladanie a vykladanie kamiónov a za množstvo a druh uvedené na sprievodnom doklade
- organizácia a udržiavanie skladových priestorov
- určovanie miesta a spôsobu uloženia prítomného tovaru
- zabezpečovanie čistoty skladu a priestorov nakládky a vykládky materiálu
- určovanie miesta na zastavenia kamiónov,
- kontrola a čistenie vysokozdvižných vozíkov a elektrického čistiaceho zametača

- práca na hlavný pracovný pomer
- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- polročné odmeny vo výške 50% priemerného platu
- stravné lístky v hodnote 4 EUR (+ príspevok nad rámec zákona)
- iné benefity v rámci sociálneho programu

Svoje žiadosti so životopisom môžete zaslať na nižšie uvedenú emailovú adresu, príp. poštou na personálne oddelenie do sídla spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platné oprávnenie na VZV
- flexibilita
- zodpovednosť
- samostatnosť

Spoločnosť zo zahraničnou majetkovou účasťou
Výroba plastových obalov pre potravinársky priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3036872  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou