Kuchár/kuchárka

COOP Jednota

Miesto práce
Nám. Oslobodenia 12, Senica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál, vydávanie stravy, pomocné práce v kuchyni, udržiavanie čistoty a hygieny kuchyne

sociálny program - príspevok na cestovanie do práce, rekondičné
pobyty, masérske služby, odmeny pri životných a pracovných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Požadovaná prax

1

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť, ktorá má viac ako 2 200 predajní a zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou a taktiež 10 logistických centier.

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo
Nám. Oslobodenia 12
905 47 Senica
ID: 2808383   Dátum zverejnenia: 11.11.2016