Predavačka - pokladníčka

COOP Jednota

Dolná Súča 18, Palackého 19, Pod Sokolice 25, Šoltésovej 4, Zlatovce 774, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracuje v pokladni
vykonáva kontrólu záručných lehôt a kvalitu tovaru
pracuje za obslužným pultom

možnosť profesijného rastu
odmena pri životných jubileách
možnosť využívania rekreačných zariadení v Tatrách
zamestnanecké bezúročné pôžičky
doplnkové dôchodkové sporenie - príspevok zamestnávateľa 1% hrubej mzdy

Kontaktovať bude len vybratých uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

zodpovedný prístup k práci
schopnosť tímovej práce
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
ochota pracovať na zmeny

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3130485  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore