Predavač mäsa a mäsových výrobkov Dunajská Lužná

COOP Jednota

Miesto práce
Dunajská Lužná, Orechová, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pultový predaj mäsa a mäsových výrobkov

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, potravinárstvo - mäsiar

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
- orientácia na zákazníka
- komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, chuť pracovať a učiť sa
- prax na podobnej pozícii podmienkou

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Lívia Vontszemüová
Tel.: +421907818192
E-mail: poslať životopis
ID: 3109047  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore