Vedúca predajne potravín / zástupkyňa / pokladníčka: Krškany pri Leviciach, Bory, Hontianske Trsťany, Hrkovce, Jur nad Hronom, Demandice, Levice

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo

Krškany pri Leviciach, Bory, Hrkovce, Hontianske Trsťany, Demandice, Jur nad Hronom, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s ERP
- vykladanie, ošetrovanie, kontrola a objednávanie predávaného tovaru
- kontrola cenoviek a záručných lehôt

- práca na hlavný pracovný pomer, bez sprostredkovateľských agentúr
- stabilná spoločnosť, výplata vždy načas
- príspevok na stravovanie nad limit zákona
- príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- možnosť kariérneho rastu, firemné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavač, marketingový pracovník , potravinárske zameranie sú výhodou

- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zdravotná spôsobilosť pracovať s potravinami
- vzdelanie v odbore predavač, osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon EZČ, alebo vzdelanie potravinárskeho zamerania je výhodou /nie podmienkou/

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo je súčasťou skupiny COOP Jednota, do ktorej zároveň patrí 26 COOP Jednôt, spotrebných družstiev, zaoberajúcich sa obchodnou činnosťou a 10 logistických centier.
Prevádzkujeme viac ako 2200 predajní a zamestnávame viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3104658   Dátum zverejnenia: 16.6.2017