Predavač / pokladník

COOP Jednota

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA V POTRAVINÁRSKYCH PREDAJNIACH V RÁMCI CELÉHO OKRESU PRIEVIDZA
(obce Tužina, Handlová, Chrenovec, Lehota pod Vtáčnikom, Čereňany, Zemianske Kostoľany, Kamenec pod Vtáčnikom, Oslany, Nitrianske Rudno, Kanianka, Valaská Belá, Nováky, Prievidza)

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca na pokladni
- práca v obslužnom úseku (mäso a mäsové výrobky, syry a lahôdky)
- dokladanie tovaru
- kontrola doby spotreby
- obsluha zákazníkov a poradenstvo
- starostlivosť o zverený sortiment
- kontrola správnosti cenoviek

PROFIL UCHÁDZAČA:
- výučný list / SŠ vzdelanie (potravinárske zameranie výhodou)
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon EZČ - vítané, nie je podmienkou
- prax v obchode - vítaná, nie je podmienkou
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce
- prozákaznícka orientácia

Po zapracovaní na pozíciu predavač / pokladník možnosť zaradenia do projektu Talenty na pozíciu vedúci predajne / zástupca vedúceho predajne (kariérny rast).

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zapracovanie nových pracovníkov pod vedením skúsených kolegov
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- príspevok za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok a pri práci nadčas nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby; potravinárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oľga Majerová
Tel.: +421465199158; +421915996823
E-mail: poslať životopis
ID: 3071960  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou