Produktový špecialista (sortiment potraviny)

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
február 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverené portfólio produktov, do ktorej patrí:
- výber a plánovanie produktov na základe marketingových analýz
- príprava a realizácia plánu zavádzania vybraných produktov na trh
- analýzy kvalitatívnych parametrov vybraných produktov v spolupráci s
externými inštitúciami
- plánovanie a príprava marketingových akcií
- príprava podkladov pre rozhodnutia manažmentu

- starostlivosť o cenovú politiku zvereného portfólia produktov, čo obnáša:
- nastavovanie konkurencieschopných cien produktov
- realizácia výberových konaní na dodávateľov vybraných produktov
- rokovania s obchodnými pertnermi
- spracovanie a vyhodnocovanie ponúk od obchodných partnerov
- zabezpečovanie prípravy obchodných zmlúv a ich administrovanie
- kontrola dodržiavania zmluvných podmienok

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na zastupovanie počas dlhodobej PN, následne materskej a rodičovskej dovolenky.

- práca v stabilnej firme
- možnosť profesionálneho rozvoja
- tímbildingové aktivity
- polročné a koncoročné odmeny
- bezplatné stravné lístky
- sick days (zdravotné voľno)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Privítame kandidátov, ktorí:
- majú prehľad o trhu s potravinami, vrátane platnej legislatívy
- vyznajú sa v sortimente: mäso, mäsové výrobky, ryby, hydina, mrazené a chladené výrobky
- rozumejú ekonomickým súvislostiam a marketingu v maloobchode
- sú schopní implementovať dáta z marketingových analýz do procesov starostlivosti o zverené portfólio produktov
- získali svoju doteajšiu prax (1 - 2 roky) v oblasti maloobchodu
- dokážu samostatne navrhovať riešenia
- vedia pracovať v tíme

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2889835  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou