COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvo

Údržbár - zámočník COOP Jednota Galanta

Miesto práce
Revolučná štvrť 953, Galanta
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Vykonáva drobné vodoinštalatérske práce a kurenárske práce na prevádzkových jednotkách.
• Zabezpečuje všetky druhy zámočníckych prác.
• Zabezpečuje revízie rebríkov a stúpatiek.
• Zabezpečuje opravy paletizačnýchvozíkov.
• Zabezpečuje montáž a demontáž zariadenia na predajniach.
• Zabezpečuje opravu trezorov.
• Zabezpečuje umývanie podláh na prevádzkových jednotkách.
• Zabezpečuje údržbu protipožiarnych uzáverov a to funkčnosť, kompletnosť a neporušenie celistvosti tesniacich komponentov.
• Zodpovedá za riadne používanie a hospodárenie so zvereným materiálom a náradím, aby nedošlo k jeho poškodeniu alebo zničeniu zapríčinené nedbalým zaobchádzaním a manipuláciou.
• Na základe príkazov svojich nadriadených zabezpečuje ostatné úlohy nutné na chod spoločnosti.
• Zodpovedá za dobrý technický stav prideleného motorového vozidla.
• Po vzájomnej dohode s nadriadeným, zabezpečuje odstránenie havarijného stavu na prevádzkových jednotkách.
• Pri práci zodpovedá za dodržiavanie predpisov BOZP a PO, za plnenie z nich vyplývajúcich príkazov a zákazov.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
okamžite
Iné výhody
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky na docházku do zamestnania
- stravné lístky
- bohatý sociálny program v súlade s Kolektívnou zmluvou
Vaše žiadosti so strukturovaným životopisom nám zašlete na adresu: COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvo, Revolučná štvrť 953, 924 14 Galanta alebo e-mailom na: marek.belovic@ga.coop.sk
Bližšie informácie na tel.čísle: +421 915 778 941

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz
A, B
- platné osvedčenie podľa § 22 vyhlášky 21 a 23 výhodou - manuálna zručnosť
- prax na podobnej pozícii výhodou
- zodpovednosť
- ochota pracovať
- čistý výpis z registra trestov

COOP Jednota je slovenský maloobchodný systém s dlhoročnou tradíciou. Vo viac ako 2.300 predajniach po celom Slovensku poskytujeme svojim zákazníkom rozmanitý sortiment kvalitných produktov, vrátane produktov vlastnej značky.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 2754239   Dátum zverejnenia: 6.10.2016