COOP Jednota Dunajská Streda, spotrebné družstvo

Účtovníčka / účtovník COOP Jednota Dunajská Streda

Miesto práce
Korzo Bélu Bartóka 790, Dunajská Streda
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy
- evidencia a účtovanie majetku spoločnosti
- účtovanie došlých a vyšlých faktúr spoločnosti
- príprava štatistických výkazov
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke účtovníctva
- príprava podkladov na spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
- príprava rôznych pravidelných i príležitostných reportov
- dodržovanie všetkých firemných procedúr
- iné úlohy pridelené nadriadeným
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
- práca v stabilnej spoločnosti
- vnútrofiremné vzdelávanie
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické
Znalosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
- schopnosť spolupracovať v kolektíve
- precíznosť, zodpovednosť a presnosť pri plnení úloh
- schopnosť efektívneho zorganizovania pracovných postupov
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností je vítaná
- ochota učiť sa nové postupy

COOP Jednota je slovenský maloobchodný systém s dlhoročnou tradíciou. Vo viac ako 2.300 predajniach po celom Slovensku poskytujeme svojim zákazníkom rozmanitý sortiment kvalitných produktov, vrátane produktov vlastnej značky.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 2470873   Dátum zverejnenia: 17.10.2016