Účtovníčka / účtovník COOP Jednota Dunajská Streda

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo

Miesto práce
Korzo Bélu Bartóka 790, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy
- evidencia a účtovanie majetku spoločnosti
- účtovanie došlých a vyšlých faktúr spoločnosti
- príprava štatistických výkazov
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke účtovníctva
- príprava podkladov na spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
- príprava rôznych pravidelných i príležitostných reportov
- dodržovanie všetkých firemných procedúr
- iné úlohy pridelené nadriadeným

- práca v stabilnej spoločnosti
- vnútrofiremné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

5

- schopnosť spolupracovať v kolektíve
- precíznosť, zodpovednosť a presnosť pri plnení úloh
- schopnosť efektívneho zorganizovania pracovných postupov
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností je vítaná
- ochota učiť sa nové postupy

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo je súčasťou skupiny COOP Jednota, do ktorej zároveň patrí 26 COOP Jednôt, spotrebných družstiev, zaoberajúcich sa obchodnou činnosťou a 10 logistických centier.
Prevádzkujeme viac ako 2200 predajní a zamestnávame viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Dunajská Streda, spotrebné družstvo
Korzo Bélu Bartóka 790
929 01 Dunajská Streda
ID: 2470873   Dátum zverejnenia: 17.10.2016