Webový správca/ grafik

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
16.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- grafické práce podľa potrieb firmy
- spravovanie webovej stránky a intranetu
- zbieranie a spracovávanie informácií od interných zákazníkov o ich požiadavkách na systém
- inštalácia a konfigurácia webových a intranetových aplikácií pre server a koncových užívateľov
- programovanie (PHP, Java, MySQL, HTML - max. 10% z rozsahu pracovnej činnosti)
- správa SW aukcií (tendre), administrácia produktu pre užívateľov
- realizácia zaškolenia pre koncových užívateľov intranetových a webových aplikácií

- práca v stabilnej firme s významným postavením na trhu s potravinami
- možnosti profesionálneho rozvoja a rastu
- reálne uplatňovanie work-life balance systému

V rámci výberového konania prakticky overíme spôsobilosti vybraných kandidátov pre výkon kľúčových činností v rámci zodpovedností a kompetencií danej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/ dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidátov na túto pracovnú pozíciu očakávame:
- presnosť, dôslednosť, tvorivosť a samostatnosť pri realizácii zadaní
- systémový prístup a tímovosť pri dosahovaní stanovených cieľov
- schopnosť komunikovať a porozumieť požiadavkám interných zákazníkov
- zároveň očakávame spoluprácu výlučne vo forme zamestnaneckého pomeru

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1843823  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou