Vedúci/ca predajne

COOP Jednota

Miesto práce
okolie mesta Stará Turá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na predajni 2 pracovníčky
-zodpovednosť za zverenú PJ,
-zabezpečenie plynulého chodu PJ
-kontrola doby spotreby
-ukladanie tovaru podľa plánogramu
-spracovanie dennej a mesačnej uzávierky
-zodpovednosť za dosahované výsledky PJ
-hmotná zodpovednosť

podľa kolektívnej zmluvy

Budeme odpovedať tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iného kandidáta, ktorého skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maloobchod, potravinárstvo

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-analytické, komunikačné a manažérske schpnosti
-pozitívny vzťah k obchodu
-ochota k fyzickej práci
-chuť pracovať a vzdelávať sa
-požadovaná prax na podobnej pracovnej pozíci najmenej 3 roky

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1597466  Dátum zverejnenia: 14.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore